Паперове шоу

Просто суперове - шоу паперове

Ми пропонуємо вам професійне паперове шоу на весілля. Замовляючи у нас ви можете бути на 100% впевнені у високій якостіМи найперші хто почав робити шоу з паперу в професійному ключі. Ми задіюємо тільки професійне обладнання і якісні матеріали.

У нас є величезна кількість варіантів на різний бюджет. Наше паперове шоу - це барвисте і захоплююче дійство, в якому розкриваються можливі і неможливі властивості паперу, і звичний для нас матеріал постає в несподіваних ракурсах і сміливих рішеннях. Неймовірно захоплююче і веселе шоу, при якому жоден з ваших гостей не всидить на місці. У це важко повірити, але звичайний папір може перетворити ваше весілля на просто суперову вечірку!


Паперове шоу для кожного

Ви в житті не бачили стільки паперу як в нашому паперовому шоу! Наше шоу це драйв і емоції, які не тільки передаються до глядача в залі,а й кожен присутній має змогу бути в епіцентрі паперової вистави. Кожен хто хоч колись бачив наше шоу наживо - закохуються і обов'язково запрошують наш колектив знову і знову.

День народження

Паперове шоу, діти, день народження

Весілля

Паперове шоу на весілля, весільне паперове шоу

Вечірка

Паперове шоу на вечірку, корпоратив

Стільки паперу ви ще не бачили !

Пушка для паперового шоу

Основним елементом паперового шоу є тонко нарізані та поскладані паперові стрічки, які видуваються на танцювальний майданчик за допомогою спеціальної машини, а додаткове обладнання підтримує його у повітрі. Така безкінечна кількість паперу на танцполі створює відмінний настрій і жоден з присутніх не в змозі встояти перед можливістю розважитись досхочу !

  • Ми задіюємо в шоу від 50 кг. паперу.
  • Паперу буде стільки що Ви в ньому втопитесь :)
  • Кількість осіб: від 100 чол.
  • Тривалість програми ~ 30 хвилин.

А яким буде ваше весілля?

Паперове шоу на весілля
Неймовірно веселе паперове шоу
Шоу з паперу на весілля
Шоу з паперу на весільні розваги
Весільне паперове шоу
Паперове шоу для неймовірно веселого весілля
Паперове шоу на весільні розваги
Паперове шоу - ексклюзивна шоу програма

Ціна паперового шоу

У вартість шоу програми входять усі аксесуари: пушки для розпилювання паперових стрічок, машини для нагнітання повітряного потоку та паперові стрічки (~ 50 кг). По бажанню клієнта програма може бути доповнена будь-якими іншими негорючими та вогнебезпечними спецефектами, яких у нашому асортименті доволі багато !

Суперовим доповненням будуть гарячі та красиві, енергійні дівчата пі-джейки, які неодмінно додадуть драйву до вашого паперового шоу. Ціна такого шоу настільки гнучка, що ми можемо запропонувати його у будь-яких конфігураціях, а для вас ми зробимо спеціальну, найкращу ціну !

Замовити Паперове шоу

Замовити
050 510 98 76
info@piro.if.ua
Пон.-Нд.(9:00 - 19:00)
м.Івано-Франківськ Новгородська 4

Зв'язок

Івано-Франківськ 76000

Новгородська 4

Пошта: info@piro.if.ua

Тел.: +38 050 510-98-76

Факс: +38 0342 71-15-04

Піро-ІФ феєрверк

Піро-ІФ феєрверк, м.Івано-Франківськ, Новгородська 4

Створення та розкрутка сайту
Інтернет-агентство