Феєрверки

На сьогоднішній день існує безліч можливостей здивувати і розважити навіть саму вимогливу публіку, проте феєрверки залишаються найпопулярнішим і видовищним способом прикрасити будь-яке торжество, незалежно від його рівня і масштабів.

Купити феєрверки

в нашому інтернет-магазині

купити феєрверки в інтернет-магазині Піро-ІФ

Феєрверки та Салюти усіх масштабів

Яскраві піротехнічні композиції з різнокольорових мерехтливих іскор, вогняні фонтани і спалахи стануть ефектним доповненням до вашого свята. Ми використовуємо тільки професійне піротехнічне обладнання, яке дозволяє нашим піротехнікам втілювати в життя будь-які ідеї.

Наші фахівці організовують салют будь-якого рівня і складності: наземний, парковий і висотний, а також виконають піротехнічні інсталяції за індивідуальним замовленням.
play200.png

Дивитись відео

Феєрверки для всіх та кожного

Наш багаторічний досвід дозволяє запропонувати величезну кількість варіантів організації феєрверків для свят різної спрямованості. В незалежності від бюджету шоу, ми розробимо унікальний сценарій, враховуючи всі побажання наших клієнтів, і проводимо весь обсяг робіт з проведення салюту. А завдяки гнучкій системі знижок і лояльній ціновій політиці компанії, замовити феєрверк стало доступно кожному!

Весілля

play50.png
Феєрверк на весіллі - це своєрідна класика. Таку подію неможливо не підкреслити вражаючим та видовищним феєрверком!

День народження

play50.png
Що може бути кращим за неймовірно яскравий та неповторний подарунок у вигляді ефектного феєрверка на день народження.

Новий рік

play50.png
Що за свято без феєреврку? А тим більше на новорічному святі. Цей святковий момент зобов'язаний розпочатись феєрверком!

День міста

play50.png
Феєрверки на день міста чудова можливість гучно та яскраво оголосити усім про визначну подію.

Концерт

play50.png
Феєрверки на коцертах чи розважальних програмах вдале та ефектне рішення справити враження на велику кількість людей.

Корпоратив

play50.png
Феєрверки на корпоративі завжди доповнюють святкову атмосферу успіху, чудове рішення підкреслити вашу індивідуальність.

Довірте проведення феєрверків нам

Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальне місце для запуску феєрверку. Наші піротехніки попередньо ознайомляться з місцем проведення заходу, оцінять можливості майданчика, а також дадуть рекомендації і дадуть відповідь на ваші питання.
01
Створимо цікавий і незабутній сценарій феєрверку. Наші фахівці мають величезний досвід роботи з салютами різних рівнів, форм і розмірів, завдяки чому, можуть запропонувати безліч оригінальних програм феєрверку на будь-який бюджет.
02
Узгодимо феєрверк з регулюючими органами. Для запуску багатьох видів салютів потрібна наявність дозвільної документації. Ми візьмемо на себе вирішення всіх формальностей і проведемо узгодження з органами місцевого самоврядування в максимально короткі терміни.
03
Забезпечимо музичний супровід феєрверку. Як правило, ми пропонуємо своїм клієнтам кілька варіантів музичного фону, які максимально підкреслять урочистість обстановки і виділять кульмінаційні моменти шоу.
04
Гарантуємо дотримання правил користування піротехнікою. У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані піротехнічні вироби високого класу від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників.

А який феєрверк буде у вас?

[gallery ID=5]

Замовити
Феєрверк

І отримайте знижку на шоу програму
Замовити
Замовляйте феєрверк і отримайте знижку 10%

м.Івано-Франківськ
Любомира Гузара 4

Пон.-Нд.(9:00 - 19:00)

info@piro.if.ua