Кольоровий дим та димові шашки

Це оригінальне рішення для створення фотосесій і фонів різних кольорів. Тільки у нас самий широкий вибір кольорів! Подаруйте собі яскраві та незабутні фото та відео!

Де використовувати

Скрізь, де намічається свято або галаслива вечірка. Сміливо замовляйте кольоровий дим на весілля, спортивні змагання, музичні фестивалі, автогонки, на Хелловін або дружні посиденьки під вечірнім небом десь на природі.

Димові шашки застосовуються при грі в страйкбол і пейнтбол, різнокольорові димові «хвости» часто використовують парашутисти і парапланеристи, гірськолижники, любителі паркуру і всі бажаючі отримати ефектне фото в повній екіпіровці.

Взагалі, кольоровий дим як не можна краще підходить для фотосесій. Всього за 6 секунд він створить неймовірну атмосферу і приховає за щільною «хмарою» зайві деталі.  Хочете отримати круті фотографії без фотошопу?

Як виглядає на фото

[gallery ID=1]

Безпека

Кольоровий дим (димова шашка) - це піротехніка, яка відноситься до першого класу безпеки. Це самий низький рівень, що дозволяє використання у побуті. Також до особливостей кольорових димів можна віднести наступні моменти:

  • він безпечний для одягу, шкіри і волосся - це важливе питання, так як у процесі відео чи фото зйомки ви можете тісно контактувати з димом.

  • cпеціальний склад, на основі якого виробляється дим, не загрожує Вашому здоров'ю чи майну;

  • у димової шашки не передбачено нагрівання оболонки до неприйнятних для людини температурних режимів, запалу чи детонації;

  • не токсичний при використанні на відкритому повітрі і не має різкого запаху.

Як користуватись

Наші товари відносяться до побутової піротехніки, особливих обмежень по їх застосуванню немає. Впоратись з шашкою Ви точно зможете. Хороша шашка горить майже хвилину, це достатній час для фотографа, щоб зробити чудові кадри. Запалювати димові шашки можна і вночі, і вдень. Не бійтеся дощової, похмурої погоди. Кольоровий дим не боїться вогкості і діє, як чарівна паличка: наприклад, якщо потрібно підсвітити сірий горизонт, використовуйте жовті шашки. Все в ваших руках, в прямому сенсі слова.

Крім цього, наші шашки відрізняються високою ступінню насиченності, яскравістю кольорів та довгою тривалістю роботи, чим суттєво відрізняються від дешевих аналогів, якими перенасичений ринок.
Image
Поставити шашку у вертикальне положення. Не допускати нахилення чи падіння.
Image
Видалити захисну плівку та на відстані витягнутої руки підпалити гніт (фітіль)
Image
Відійти на безпечну відстань (мінімум 4 метри)
Image
При неспрацюванні шашки забороняється підходити чи нахилятись над нею протягом 15 хвилин

Купити
Кольоровий Дим

в нашому інтернет-магазині

купити кольоровий дим в інтернет-магазині Піро-ІФ

м.Івано-Франківськ
Любомира Гузара 4

Пон.-Нд.(9:00 - 19:00)

info@piro.if.ua