Лазерні шоу

Дивовижне поєднання світла, музики і високих технологій миттєво перенесе Ваших гостей у фантастичний світ майбутнього і, безумовно, вразить їх уяву. Лазерне шоу - це безпрограшний варіант зробити вашу подію особливою та унікальною.

Лазерне шоу на весілля

Неймовірна універсальність технології дозволяє розробляти ексклюзивні шоу, які будуть присвячені тільки вашій тематиці. У такому шоу можна задіяти тексти, слогани, логотипи, анімацію та музичний ряд, що в результаті створять неповторний образ Вашої події. Навіть звичайний вечір може перетворитися в бурю емоцій та захоплень, і подарувати усім присутнім масу емоцій та вражень ! Спробуйте!
play200.png
Варіант 1
play200.png
Варіант 2

Лазерні шоу для будь-якої тематики

Світлове лазерне шоу - це саме те, що потрібно сучасному заходу для того, щоб стати по-справжньому незабутнім. Бенкети та ювілеї, дні міста і міжнародні фестивалі, випускні вечори і концерти зірок естради - все це можна прикрасити візуальними спецефектами, синхронізованими з музикою та роботою димогенераторів. Світлове лазерне шоу - це справжнє мистецтво, в якому поєднуються техніка, світло і музика.

Весілля

play50.png
Весільне лазерне шоу це неймовірно зворушлива історія вашого кохання. Романтичний візуальний ряд в поєднанні з неперевершеною музикою.

День народження

play50.png
Лазерне шоу на день народження стане захоплюючим подарунком, в якому можна  розказати про життя іменинника та подарувати гостям неймовірні відчуття.

Новий рік

play50.png
Яскраві слогани та логотип у графічному ряді підкреслять солідність вашої компанії та створять комфортну бізнес атмосферу.

Презентація

play50.png
Яскрава та феєрична можливість ефектно заявити про ваш товар чи послугу. Чудова можливість завоювати увагу публіки.

Конференція

play50.png
Яскрава та феєрична можливість ефектно заявити про ваш товар чи послугу. Чудова можливість завоювати увагу публіки.

Випускний

play50.png
Красивий візуальний ряд на шкільну тематику дозволить згадати шкільні роки та з посмішкою подивитись у майбутнє.

Ціна лазерного шоу на весілля

Ціна на лазерне шоу залежить від багатьох факторів, таких як кількість та потужність лазерних приладів,  кількість дим машин, розмір площадки та аудиторії. Щоб не забивати Вам голову лишнім ми зформували для Вас оптимальні за ціною та якістю варіанти весільного лазерного шоу:
Лазерне шоу5 000 грн
Один лазерний прилад + персоналізація типового лазерного кліпу
Лазерне шоу (Панорамне)7 000 грн
Три лазерних прилади + персоналізація типового лазерного кліпу

А чим здивуєте гостей ви?

[gallery ID=3]

Замовити
Лазерне Шоу

І отримати знижку на спецефекти
Замовити
Замовити Лазерне шоу та отримати знижку 10%

м.Івано-Франківськ
Любомира Гузара 4

Пон.-Нд.(9:00 - 19:00)

info@piro.if.ua