Вівторок, 24 серпня 2010 22:00

4 вересня в м.Дрогобич відбувся фестиваль феєрверків ''Вогні Залісся''

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

4 вересня 2010 року у м.Дрогобич, у відпочинково-розважальному комплексі "Залісся", відбувся фестиваль феєрверків "Вогні Залісся". На святі феєрерків всі команди показали свою майстерність та влаштували справжнє феєрверк шоу для мешканців та гостей м.Дрогобич. Фірма "Піро-ІФ" щиро вдячна організаторам фестивалю за можливість участі у такому грандіозному для західного регіону фестивалі.

Коли в повітрі тремтить почуття свята, серце завмирає у чеканні чуда, а очі з надією на казку вдивляються у темний небосхил — значить зараз у ньому порядкуватимуть справжні професіонали вогню та світла, і грандіозні спалахи феєрверків у нічному небі вже не залишать байдужим навіть випадкового глядача…

Дарувати такі незабутні миті варто — вирішили організатори фестивалю феєрверків «Вогні Залісся» й 4 вересня у відпочинково-розважальному комплексі «Залісся» (м. Дрогобич) зібрали команди «вогнетворців» з Дрогобича, Ужгорода, Івано-Франківська, Кам’янець-Подільська. Тож коли над містом запанувала ніч, розпочалося грандіозне шоу, яке тривало під нестихаючі оплески та захоплені вигуки глядачів. Команди продемонстрували сучасні досягнення піротехнічного мистецтва й змусили небо розквітнути веселковими вогнями, а гості свята отримали неймовірний заряд хорошого настрою і святкової енергії.

За честь нашого міста у конкурсі-фестивалі гідно боровся колектив професіоналів «Піро-ІФ феєрверк». На святі феєрверків всі команди показали свою майстерність та влаштували справжнє феєрверк-шоу для мешканців і гостей м. Дрогобич. «Піро-ІФ феєрверк» висловлює щиру вдячність організаторам: ТзОВ «Тандем», відпочинково-розважальному комплексу «Залісся» і фірмі «Світ феєрверків» за унікальну можливість брати участь у такому безумовно феєричному дійстві. Такі заходи потрібні й професіоналам і аматорам, адже справжнє феєрверк-шоу вимагає майстерності, постійного удосконалення своїх вмінь і, звичайно, творчості».

До вашої уваги відео виступів всіх команд, а фото можна переглянути в нашій фотогалереї :

Команда "Піро-ІФ феєрверк" м.Івано-Франківськ

Команда "Світ феєрверків" м.Дрогобич

Команда "Геліос феєрверк" м.Кам'янець-Подільський

Команда "Піротехсервіс" м.Ужгород