Понеділок, 23 липня 2012 16:41

Фестиваль феєрверків в Закарпатті 2012

22 липня на території між селами Поляна та Уклін Свалявського району, що на Закрпатті, відбувся фестиваль феєрверків у рамках традиційного для цього району Дня мінеральної води "Сила життя – у джерелах Карпат".

22 липня на території між селами Поляна та Уклін Свалявського району, що на Закрпатті, відбувся традиційний для цього району фестиваль феєрверків у рамках Дня мінеральної води "Сила життя – у джерелах Карпат". Все було організовано за спонсорські кошти і спонсорів було чимало. На величезнії території було розташовано велика кількість торгових палаток, де гостей пригощали різноманітними стравами, винами та водами. До участі у фестивалі було запрошено багато виконавців, серед яких зокрема Степан Гіга та гурт "Скай".

Родзинкою та кульмінацією заходу були виступи піротехнічних команд з м.Львова, Чернівців та звичайно з Івано-Франківська :) Велика подяка за гостинність та теплий прийом організаторам піротехнічної частини свята хлопцям з "Піротехсервіс" м.Ужгород.

Власне кажучи погода в цей день була не з кращих, цілий день лив дощ, а ввечері ближче до ночі перестав, зате здійнявся дуже сильний вітер. Звичайно така негода заважала нам та іншим командам готуватись до виступів але незважаючи ні на що все пройшло на найвищому рівні.

До речі, у нас була цікава ситуація. Порпередньо було повідомлено, що команди працюють без музичного супроводу, але безпосередньо перед виступом виявилось що всі працюють з музикою. Це було серйозною несподіванкою, так як виступ ми не синхронізували з музикою і нам на ходу довелось щось вирішувати. Добре хоч ноутбук був під рукою, зате не було компакт диска, який вимагали звукорежисери :( , так як з флешки музичний супровід вони технічно не могли організувати. Звичайно що компакт диски в серці карпат це звичайне явище :)  і купити гарненький і чистий CD можна без проблем фактично в кожній хатинці :) але як назло нікого не було дома :) і нам довелось добряче побігати у пошуках диска. Диск ми знайшли, жахливо поцарапаний CD-RW, але трек таки вдалось записати. Працювали ектримально, фактично імпровізували. Ще одною несподіванкою була наперед визначена послідовність виступу команд, але не дивлячись на всі ситуації свято вдалось !

Всі команди показали свою професійну майстерність і по завершенню виступів фінальний феєрверк організували організатори фестивалю команда "Піротехсервіс" з міста Ужгород.  Всі команди ще раз довели що піротехніки в Україні є одними з найкращих у світі ! Як все пройшло маєте змогу побачити на власні очі, звичайно це не спостерігати видовще "вживу", але деякий матеріал пропонуємо вашій увазі:

"Піро-ІФ феєрверк" м.Івано-Франківськ

"Піротехсервіс" м.Львів

"Gelios" м.Чернівці

{phocagallery view=category|categoryid=73|limitstart=0|limitcount=0}