Четвер, 12 травня 2011 19:44

Фестиваль ''Весільні Візерунки''

В рамках заходів присвячених до Дня міста в Івано-Франківську, команда "Піро-ІФ феєрверк" виступила спонсором на фестивалі "Весільні Візерунки" та організувала спецефекти.

В рамках заходів присвячених до Дня міста в Івано-Франківську відбувся фестиваль "Весільні Візерунки". Дерева по вулиці Незалежності прикрасили кульками, а коване «дерево щастя» — квітами і віночками з побажаннями для наречених. Окрім цього, у програмі заходу — відбувся парад традиційного народного весільного вбрання, виставка рушників, майстер-клас з виготовлення весільних прикрас тощо.
До послуг наречених була також ціла низка майстрів фото- та відеозйомки, перукарів, які безкоштовно зголосились надати свої послуги просто на «стометрівці», весільні ігри та забави. Кожна пара учасників свята отримала особисте привітання від міського голови.
Обабіч «стометрівки» розкинувся справжній вернісаж весільних рушників, виготовлених прикарпатськими вишивальницями, організувати яких на це дійство зголосились відомі в області та за її межами народні майстрині Марія Турчин та Наталія Синиця.

Команда "Піро-ІФ феєрверк" виступила спонсором на фестивалі "Весільні Візерунки" та організувала спецефекти.

{phocagallery view=category|categoryid=9|detail=5}