Вівторок, 11 червня 2013 06:40

Музичний феєрверк для компанії "Porsche" в "Radisson Blu" Буковель

10 червня 2013 року компанія "Porsche" організувала пробіг Porsche Performance Drive 2013, який починався у Кишиневі з  пунктом призначення у Словаччині. 

10 червня 2013 року компанія "Porsche" організувала пробіг Porsche Performance Drive 2013, який починався у Кишиневі з  пунктом призначення у Словаччині. У пробігу приймало участь 15 автомоблів Porsche Cayenne з різних країн Європи. Головним завданням пробігу для команд учасниць було вчасно та з мінімальними витратами палива подолати встановлені відрізки шляху. Проміжною точкою маршруту став 5-ти зірковий готель "Radisson Blu Resort" у Буковелі, де учасники пробігу та гості зупинились на фуршет.

Нашим завданням було організувати видовищний феєрверк. Територія готелю дуже зручна для виконання таких шоу, тому з технічної сторони несподіванок не було. А от погода у Карпатах приготувала нам несприятливі умови. Ближче до запуску почалась сильна злива, яка тривала довго. Сильний вітер та дощ значно ускладнював підготовку до феєврерка, але ми як кажуть "не перший рік в кедах" і незважаючи на несприятливі погоді умови виконали поставлене нам завдання. Зйомка феєрверка велась під проливним дощем:

{phocagallery view=category|categoryid=80|limitstart=0|limitcount=0}