Понеділок, 27 квітня 2015 06:08

Важкий дим, конфеті, холодні вогні та лазерне шоу в Шато Рояль

На весілля в ресторані Шато Рояль замовники вирішили подарувати гостям не просто перший танець молодих, а комплексне оформлення першого танцю, де було задіяно низький дим, конфеті з сердечок та холодні вогні. На фінал - весільне панорамне лазерне шоу...

В еру сучасних технологій ринок шоу розваг розвивається швидкими темпами і довершити весілля цікавими ефектами стає такою ж необхідністю як і "накормити гостей". При правильному поєднанні шоу-розваги на весіллі можуть стати тим ексклюзивним моментом, який залишається в памяті людей надовго, натомість кулінарні здобутки чи інтер'єр ресторану залишаються як звичні речі.

На весілля в ресторані Шато Рояль замовники вирішили подарувати гостям не просто перший танець молодих, а комплексне оформлення першого танцю, де було задіяно низький дим, конфеті з сердечок та холодні вогні. Наречені дуже гармонійно виглядали на танцювальному майданчику і атмосфера серед глядачів була просто чудовою. Після веселих конкурсів та танців, гостям подарували неймовірно романтичне та видовищне панорамне лазерне весільне шоу на 3 повноколірних лазерних прилади. Зрештою всі, включаючи нас виконавців, залишились під враженнями і отримали свою порцію позитиву. Як це виглядало  дивіться у короткому відео-огляді події: