Паперове шоу

Нереально захоплююче шоу з паперу просто підірве вашу аудиторію і створить саме той настрій, який дозволяє вечірці бути неперевершеною!

Просто суперове - шоу паперове

Ми пропонуємо Вам професійне паперове шоу на весілля. Замовляючи у нас ви можете бути на 100% впевнені у високій якості. Ми найперші хто почав робити шоу з паперу в професійному ключі. Задіюємо тільки професійне обладнання і якісні матеріали.

Для Вас є величезна кількість варіантів на різний бюджет. Наше паперове шоу - це барвисте і захоплююче дійство, в якому розкриваються можливі і неможливі властивості паперу, і звичний для нас матеріал постає в несподіваних ракурсах і сміливих рішеннях. Неймовірно захоплююче і веселе шоу, при якому жоден з ваших гостей не всидить на місці. У це важко повірити, але звичайний папір може перетворити ваше весілля на просто суперову вечірку!
play250_shadow.png

Дивитись відео

Паперове шоу для кожного

Ви в житті не бачили стільки паперу як в нашому паперовому шоу! Наше шоу це драйв і емоції, які не тільки передаються до глядача в залі,а й кожен присутній має змогу бути в епіцентрі паперової вистави. Кожен хто хоч колись бачив наше шоу наживо - закохуються і обов'язково запрошують наш колектив знову і знову.

День народження

Паперове шоу, діти, день народження

Весілля

Паперове шоу на весілля, весільне паперове шоу

Вечірка

Паперове шоу на вечірку, корпоратив

Стільки паперу ви ще не бачили!

Основним елементом паперового шоу є тонко нарізані та поскладані паперові стрічки, які видуваються на танцювальний майданчик за допомогою спеціальної машини, а додаткове обладнання підтримує його у повітрі. Така безкінечна кількість паперу на танцполі створює відмінний настрій і жоден з присутніх не в змозі встояти перед можливістю розважитись досхочу !

  • Ми задіюємо в шоу від 80 кг. паперу.
  • Паперу буде стільки що Ви в ньому втопитесь :)
  • Кількість осіб: від 100 чол.
  • Тривалість програми ~ 30 хвилин.
Пушка для паперового шоу

А яким буде ваше свято?

[gallery ID=4]

Ціна Паперового шоу

У вартість шоу програми входять усі аксесуари: пушки для розпилювання паперових стрічок, машини для нагнітання повітряного потоку та паперові стрічки (~ 80 кг). По бажанню клієнта програма може бути доповнена будь-якими іншими негорючими та вогнебезпечними спецефектами, яких у нашому асортименті доволі багато !

Ціна такого шоу настільки гнучка, що ми можемо запропонувати його у будь-яких конфігураціях, а для Вас ми зробимо спеціальну, найкращу ціну!
Паперове шоувід 5 000 грн
80 кг якісного паперу, доставка та організація

Замовити
Паперове Шоу

І отримати знижку на спецефекти
Замовити
Замовляйте паперове шоу і отримайте знижку 10%
050 510 98 76
info@piro.if.ua
Пон.-Нд.(9:00 - 19:00)
м.Івано-Франківськ Новгородська 4