Римська свічка ROMAN CANDLE 1.2" 8 SHOTS GWL-0012A від Maxsem
В наявності
Римська свічка ROMAN CANDLE 1.2" 8 SHOTS GWL-0012A від перевіреного виробника піротехніки Maxsem має 8 пострілів калібру 30 мм тривалістю [attribute index="3"] сек. ... →