Холодні вогні

Холодні вогні - це сучасне новітнє досягнення інженерів піротехнічного мистецтва.

Яскрава кульмінація холодними фонтанами

Тепер влаштувати казковий яскравий феєрверк стало можливим практично в будь-якому приміщенні, і спостерігати за хвилюючим водоспадом іскор в безпосередній близькості від його джерела! Це ідеальний ефект для першого танцю, який за декілька останніх років став фактично невід'ємним атрибутом будь-якого весілля.
play200.png

Дивитись відео

Чому вогні називають холодними

Холодними їх називають, зрозуміло, умовно, так як в цих виробах все ж таки відбуваються процеси горіння. Головною відмінністю фонтанів цього типу є відносно невисока температура горіння (близько 70 градусів) і наявність частинок, що створюють святковий ефект (вони прогорають ще в повітрі). Від таких холодних вогнів не буває ніяких залишків у вигляді попелу або шлаку, вони не псують ні підлогу в приміщенні, ні наряди глядачів. Саме тому холодні вогні - це відмінний вибір в тих випадках, коли відкритий майданчик для святкування не передбачений.

Потрібно відзначити, що в інших ситуаціях холодні фонтани створюють на присутніх гостей більший ефект, ніж салютні установки. Пов'язано це з тим, що вони дають можливість глядачам перебувати в безпосередній близькості від вогняного шоу. Таким чином, холодні вогні є просто незамінним ефектом на весіллі, урочистому відкритті, концерті і будь-якому іншому заході, де потрібно правильно розставити акценти.

Увага !
Остерігайтесь неякісних холодних вогнів

Останнім часом дуже часто зустрічаються недобросовісні "піротехніки", які мотивуючи низькою ціною використовують у приміщенні холодні вогні, які передбачені для використання на вулиці.
Увага ! Неякісна піротехніка !
Дешеві холодні вогні мають дуже різкий та неприємний запах і велику задимленність. Їх заборонено використовувати у приміщенні, це небезпечно для здоров'я !

Як працює холодний вогонь

Холодний фонтан, холодний вогонь
  • Наші холодні вогні для першого танцю є сертифікованими піротехнічними виробами і допускаються до використання у приміщенні.

  • Висота роботи піротехнічного холодного вогню близько 2-х метрів, що є цілком безбечною висотою для приміщень усіх типів і конфігурацій. 

  • Приблизна тривалість роботи піротехнічного холодного вогню складає близько 20 секунд.

Ціна холодних вогнів

Ціна холодних вогнів в першу чергу залежить від якості самих вогнів. На ринку представлені різні варіанти, з дуже негарним запахом та задимленністю і якісні професійні вогні з мінімальним запахом та задимленністю, які можна сміливо використовувати в приміщеннях закритого типу. Обирати Вам!
Холодний вогонь (звич. )100 грн
Має неприємний запах. Тривалість роботи ~ 18 c., висота - 2 м.
Холодний вогонь (проф. )200 грн
Відсутній неприємний запах. Тривалість роботи ~ 20 c., висота - 2 м.

А яким буде ваш перший танець ?

[gallery ID=6]

Замовити
Холодні Вогні

І отримати знижку на шоу програму
Замовити
Замовляйте холодні вогні і отримайте знижку 10%

м.Івано-Франківськ
Любомира Гузара 4

Пон.-Нд.(9:00 - 19:00)

info@piro.if.ua