Мильні бульбашки

Генератор мильних бульбашок може стати прикрасою будь-якого дитячого чи дорослого свята!

З мильними бульбашками весело як у дитинстві

Перебуваючи в оточенні тисяч пузирів що переливаються усіма кольорами райдуги, всі гості отримують заряд позитивних емоцій і відмінний святковий настрій! Мильні бульбашки символізують те, що важливо радіти життю тут і зараз. Нехай красиве кружляння мильних бульбашок непомітно підготує молодих на щастя. Їм теж потрібно вміти насолоджуватися. Нехай у своєму першому танці закохані парять разом з тисячею мильних бульбашок, досхочу нарадівшись їх легкістю, блиском і веселкою.
play200.png

Дивитись відео

Оренда мильних бульбашок

Бульбашки здатні посилити ефект від теплих побажань ваших близьких, надати романтичності вечора в цілому і пікантності номерам будь-якої шоу-програми, створити неповторну атмосферу під час танців і весільних обрядів. Нехай гості відчують себе маленькими дітьми, які ховаються всередині кожного з них. Зазвичай ми приховуємо своє дитинство так глибоко, що забуваємо про його присутність. Мильні бульбашки на весілля допоможуть вам згадати все. Мильні бульбашки на весілля це радість, це той випадок, коли настрій можна створити вже і для кожного!

Використання бульбашок на заходах надає урочистості легкості, грайливості, веселості і безтурботності, а також підвищує настрій всіх запрошених гостей. До того ж, оренда мильних бульбашок обходиться набагато дешевше, ніж можна подумати. Ви можете взяти в оренду генератор мильних бульбашок і власноруч оформити своє свято. Обладнання розраховане для простих користувачів і не потребує особих навичок чи втручання професіоналів.

Бульбашки для дітей

Оренда мильних бульбашок на дитячого свята. Прокат мильні бульбашки.

Бульбашки для вечірки

Мильні бульбашки на прокат. Прокат мильних бульбашок для вечірки.

Бульбашки на весілля

Мильні бульбашки на перший танець весілля. Оренда мильних бульбашок для весілля

Ціна мильних бульбашок

Ви завжди можете взяти в оренду генератор бульбашок за ціною, що Вам підходить та власноруч влаштувати свято! Обладнання доволі просте в користуванні та не вимагає спеціальних знань. Перед передачою обладнання наші фахівці зроблять вступний інструктаж і пояснять як ним користуватись.
Генератор бульбашок (мал.)300 грн
Оренда малого генератора бульбашок + спеціальна рідина
Генератор бульбашок (вел.)500 грн
Оренда великого генератора бульбашок + спеціальна рідина

Замовити
Мильні бульбашки

І отримати знижку на шоу програму
Замовити
Замовляйте мильні бульбашки і отримайте знижку 10%

м.Івано-Франківськ
Любомира Гузара 4

Пон.-Нд.(9:00 - 19:00)

info@piro.if.ua