Штучний сніг

Неймовірний ефект штучного снігу, який красиво буде літати над головами молодят і гостей.

Сніг на весілля

Влітку нам хочеться снігу, а взимку сонця. Багато молодят в літній весільний сезон хочуть танцювати і веселитися під легким білим снігом, але де ж його візьмеш в банкетному залі. Ось тут і стане в пригоді неймовірний ефект штучного снігу, який красиво буде літати над головами молодят і гостей.

Уявіть, як наречений і наречена кружляють у танці, а зверху тихенько падають сніжинки. Це картина ідилії, гармонії і краси, яка залишиться з вами на все життя. Не потрібно постановочних кадрів - лише два люблячих серця і ненав'язливий спецефект у вигляді снігу. Такі моменти, зафіксовані на фото та відео, проживуть ще не один рік і у вашій пам'яті.
play200.png

Дивитись відео

Оренда генератора штучного снігу

Генератор штучного снігу порадує ваших гостей в будь-який час року, адже це теплий сніг, він не доставить вашим гостям дискомфорту або неприємних відчуттів. У всіх присутніх на такій вечірці залишаться тільки позитивні емоції і бажання знову і знову замовляти штучний сніг.

У поєднанні з ефектом снігу світлові пристрої на вашому танцювальному  майданчику будуть виглядати в кілька разів ефектніше. Якщо ви хочете щоб ваше весілля стало ексклюзивним і таким, що запам'ятається надовго, замовляйте генератор штучного сніга в оренду.
Генератор штучного снігу
  • до 5 годин безперервної роботи;
  • відсутність шуму;
  • відсутність запаху;
  • пульт дистанційного керування;
  • антивібраційна конструкція.

Ціна штучного снігу на весілля

У нас доступна ціна оренди генератора снігу. Ви завжди зможете власноруч організувати цей неймовірний ефект падаючого снігу на вашому весіллі, вечірці чи будь-якій іншій події. З пристроєм розбереться навіть дитина - поставив у зручне місце, увімкнув і радієш!
Штучний сніг500 грн
Оренда генератора снігу + спеціальна рідина

А яким буде ваш перший танець ?

[gallery ID=8]

Замовити
Штучний сніг

І отримати знижку на шоу програму
Замовити
Замовляйте штучний сніг і отримайте знижку 10%

м.Івано-Франківськ
Любомира Гузара 4

Пон.-Нд.(9:00 - 19:00)

info@piro.if.ua