Важкий дим

Важкий дим - це розкішний, ексклюзивний спецефект, без якого не обходиться жодне сучасне весілля, презентація чи шоу-програма.

Суперовий спецефект для першого танцю молодих

Один з найбільш значущих моментів будь-якого весілля це перший танець молодих. Звичайно усі молодята хочуть зробити його максимально оригінальним та красивим. Так що ж обрати, щоб відбулось справжнє шоу і при цьому не витрачати багато грошей? Щоб ця подія надовго залишилась неповторним моментом в пам'яті, на фото, на відео? Важкий дим буде неймовірним доповненням вашого свята.
play200.png

Дивитись відео

Важкий дим на основі сухого льоду

Принцип роботи генератора важкого диму полягає у виробленні охолодженого диму з використанням сухого льоду. Пристрій виробляє дим великої щільності, має камеру для аксесуарів і забезпечує низьку подачу регульованого потоку диму. Наші установки професійні і дуже надійні, компактні і прості у використанні. Наше обладнання має спеціальну пересувну систему, що значно полегшує транспортування. Потужна установка за короткий час заповнить простір будь-якого танцювального майданчика густим туманом.
 
Дим, що виробляється генератором, абсолютно нешкідливий для здоров'я і може використовуватися в закритих приміщеннях будь-якого типу. Важкий дим не має запаху і не залишає слідів на одязі або підлозі. Ми рекомендуємо використовувати генератор важкого диму в поєднанні із світловими ефектами. Таким способом досягається максимальний візуальний ефект і створюється по-справжньому неймовірна романтична обстановка.
 
Наші фахівці самостійно проведуть установку і настройку апаратури, а також забезпечать повний технічний супровід під час проведення свята.
Генератор важкого диму
  • Ми пропонуємо професійну машину важкого диму на основі занурення сухого льоду в гарячу воду.

  • Дим такого типу - повністю безпечний і не залишає після себе туману або неприємного запаху.

  • Оптимальне рішення для невеликих залів.

Ціна важкого диму на весілля

Ціна на важкий дим в порівнянні з іншими спецефектами є цілком доступною, тим більше наша компанія завжди пропонує вигідні комплексні пропозиції, де разом з важким димом за ті самі гроші ви отримуєте ще холодні вогні або ж залп конфеті у подарунок.
 
Також при замовленні важкого диму ми надаємо суттєві знижки на інші спецефекти, отже ви завжди залишаєтесь у виграші. Звертайтесь. Для Вас завжди зробим найкраще!
Важкий дим2 000 грн

Оренда + 14 кг сухого льоду

Важкий дим "під ключ"3 000 грн

Доставка та виконання. В подарунок 4 холодні вогні або залп конфеті на кульмінацію.

А яким буде ваш перший танець ?

[gallery ID=2]

Замовити
Важкий Дим

І отримати знижку на шоу програму
Замовити
Замовляйте важкий дим і отримайте знижку 10%

м.Івано-Франківськ
Любомира Гузара 4

Пон.-Нд.(9:00 - 19:00)

info@piro.if.ua